Filtrele

 • Fiyat Aralığı
  TL - TL
 • Stok Durumu
  0
  0
  0
  0
 • Puan
  0
  0
  0
  0
  0

Wick N Vape Elektronik Sigara

Wick N Vape Cotton Bacon Organik Pamuk
70,00TL

Wick N Vape Cotton Bacon Organik PamukCoil veya Atomizer Base sarımı için saf, sertifikalı organik p..

Sepete Ekle
Wick N Vape Elektronik Sigara

Elektronik sigaralar konusunda profesyonel bir kullanıcı haline geldiyseniz artık kendi coil (bobin) sarımınızı yapmak için daha fazla beklemeyin! Wick N Vape coil sarım pamuğu bugün deneyimli pek çok e sigara kullanıcısı tarafından kendi coil (bobin) sarımlarını yapmak için kullanılıyor.

RBA - RDA - RDTA atomizerler sizlere kendi coil sarımınızı yapma olanağı sunar. Bunun için ihtiyacınız olan şeylerin başında elbette öncelikle “yeniden yapılandırılabilir bir atomizer tank” gelir. Ardından coilin tel kısmını meydana getirmek için değişik materyallerden üretilmiş sarım teli ve tel sarım elemanları gelir. Son olarak bir coil sarım pamuğu alırsanız kendi coil sarımınızı yapmamak için önünüzde hiçbir engel kalmamış olur.

Dünyada, kalite ve yumuşaklığı nedeniyle en çok kullanılan sarım pamuğu markası ise Wick N Vape’ dir. Kolay kullanımı sayesinde sizleri hazır coil masrafından ve kısıtlı buhar kapasitesinden kurtaran Wick N Vape sizlere kendi özel ambalajında ulaşır. Yüksek emicilik özelliği sayesinde kısa zamanda yoğun ve doygun buhar elde etmenizi sağlayan Wick N Vape’ i hemen her e-sigara sitesinde veya kendi coil (bobin) sarımını yapmakta olan elektronik sigara kullanıcısında rastlayabilirsiniz. Tamamen organik pamuk malzemeden üretilmiş olan Wick N Vape coil sarım pamuğu sizleri hazır coil mecburiyetinden kurtarmak için sitemizde bekliyor.

Sitemizdeki tüm Wick N Vape sarım pamuğu ürünleri tamamen orijinaldir ve son derece kullanışlıdır. Kalitesini sahip olduğu doku, emici yüzey ve ambalajı sayesinde daha ilk dakikadan hissettiren Wick N Vape elektronik sigara coil sarım pamuğu için hemen şimdi sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)